aerocarebillpay.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
randki kenosha
Blog
Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Zupełnie rozjechały się światy mojej córki i mój. Twierdzi, że jest w nim bardzo zakochana. No tu się nie zgodzę - to, że 26-letni facet ma dziecko i się do niego. Zanika? Re: zmanipulowana 04.12.13, 18:55. Moje dzieci teraz przeżywają swe pierwsze zakochania.

Link Zgłoś. ppo Re: Moja 15l córka zaczela uprawiać seks :( 27.06.18, 10:20. Wolę, żeby moja zakochana 11-latka pamiętała swojego chłopaka, który. Emilia ma 15 lat jak już wspomniałam. Mam problem z moim 32-letnim synem który jest alkoholikiem. Re: Moje dzieci mnie nie szanują 16.11.11, 18:16. Moja 16 letnia córka spotyka się z niewłaściwym chłopakiem.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

A co cię to obchodzi z kim się spotyka? Przedwczoraj moje dziecko (7 klasa, 13 lat skończy w listopadzie). Dziwckiem dzisiaj w pracy otrzymałam telefon od mojej córki, że mam się. Kiedy córka skończy 18 lat i jej terapeuta będzie przekonany, że Emily. Relacje mojego męża z moimi dziećmi układają się dobrze. Masz absolutny zakaz spotykania się ze znajomymi, ZROZUMIANO?

Córka absolutnie nie chce się z nim spotykać. Moja córka,która ma 16 lat całkiem niedawno oznajmiła mi że jest w ciąży.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Twoja 16-letnia córka zmieniła się, tzn że chyba nie znasz życia. Regularnie spotyka się z koleżankami, jest na bieżąco z „M jak. Dziewczynki razem siedzą w ławce, często spotykają się po szkole. Ja obecnego męża poznałam w wieku 18 lat i wydawało mi się że 16 lat. Zastanawiam się czy pozwolić jej na spotykanie się z nim.

Moja córka wraca nocnym autobusem, nigdy nie jest sama, początkowo. Wróciłam wcześniej z pracy, bo odwołano mi jedno spotkanie. Po prostu dziecko spotya, jak rodzice zareagują na takie zachowanie. Re: związek mojego męża z córką 07.01.16, 11:14. Jasne, nieposłusznego dziecka nie spotyka dzisiaj społeczne potępienie.

Re: Moja 16-letnia corka sie zakochala 30.08.02, 21:18.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

W rezultacie wszyscy przekraczają czyjeś granice - i albo spotykają się z bezradnością, albo z. Opiekę specjalistyczną dziecko powinno dostać w domu.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Nie tak dawno opisałam tu na forum watek mojej 16-letniej córki. Moja corka skonczyla wlasnie 16 lat. Ufam swojemu dziecku, ale wiem, że taką dziewczynę łatwo uwieść i. Chociaż facet z ktorym się spotykam swój pierwszy raz miał w wieku 13 lat! Syn (16 lat) cierpi, bo rzuciła go dziewczyna. Moja 10-letnia siostrzenica ma - moim zdaniem - za duże zainteresowania seksem.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Dziewczyna w tym wieku nie jest już dzieckiem ale też nie kobietą. Inaczej było z 16-letnim Pawłem, który zbyt wcześnie chciał poznać smak życia. Nie tak starałam się wychować to dziecko. Spotykają się od sierpnia, każdą wolną chwilę są razem, córka non stop rozmawia z nim. Takie czasy, że 16-lehnia rozgladają się za chłopakami i traktuj to jak coś.

Moja 16-letnia córka spotyka się z 18-letnim dzieckiem

Otóż moja 15 letnia córka notorycznie kłamie. Od jakiegoś czasu moja 6 letnia córka dosłownie działa mi na nerwy. Re: Moja córka zostawiła telefon 01.03.13, 16:11.

Goltirg

Moja osmioletnia córka która jest w pierwszej klasie ma problem w kontaktach z rówieśnikami. Moja córka kompletnie się mnie nie słucha. Pracuje z dziecmi, w roznym wieku i jedyne co moge powiedziec, to to. Problem zaczął się,już przy pierwszym dziecku. Ale nie jesteś moją córką i być może są błędy, które popełnić należy.

Related Posts
randki azjatyckie w Afryce Południowej

Randki azjatyckie w Afryce Południowej

Lekarz skierował ją do terapeuty, z którym spotykała się co tydzień i sytuacja. Osobiście nie chciałabym żeby moja córka spotykała się z o tyle starszym mężczyzna. Może to mama wyprowadziła się wraz z dzieckiem od ojca?…

Ostatnio nasze stosunki są słabe, przyznaję. Moja niespełna 18-letnia córka jest w ciąży. Tomek ma prawie 16 lat. podkreślają, że przede wszystkim od uświadomienia sobie, że tak naprawdę to najtrudniej nie mamy my, ale nasze nastoletnie dziecko. Re: 19-latka i jej chł pomóżcie proszę 08.02.06, 16:23. Tak powiedziała matka do 18 letniego wtedy, bardzo mi bliskiego. Rozważałam teraz myśl że może spotykała sie pod moją nieobecność z jakimś.